icon

Доставка і оплата. Dipiplus.ua

 

Доставка

 

Самовивіз

 

Наш основний склад знаходиться в м. Одеса, Ви можете здійснити самовивіз зі складу в Одесі коли Ваше замовлення буде готове, перед тим повідомивши нас про це.

 

Доставка м. Одеса і м. Київ

 

Ми БЕЗКОШТОВНО здійснюємо доставку в м. Одеса і в м. Київ при замовленні від 5 000 грн В усіх інших випадках відправка буде здійснюватися за замовчуванням Новою поштою. Якщо з якоїсь причини Ви не хочете або не можете отримати товар через Нову пошту, прошу зв'язатися з нами для уточнення деталей відправки іншим перевізником

 

Вартість доставки:

 

Відразу хочемо відзначити, що ми докладаємо всіх зусиль, для кожного клієнта, щоб доставка була максимально швидкою, максимально обережною і максимально безкоштовною Тому, відправляємо товар в усі регіони України, в усі, куди може дістатися Нова пошта. У тих випадках, коли наших зусиль не вистачило і доставка все ж таки відбувається за Ваш рахунок, то розраховується вона на основі калькулятора Нової пошти, який Ви знайдете на сторінці оформлення замовлення Замовлення від 10 000 грн відправляються виключно за наш рахунок, незалежно від габаритності вантажу.

 

Час на відправку і доставку товару:

 

Відправка товару здійснюється протягом 1-2 днів з моменту замовлення і залежить від специфіки замовленого товару і вимог до його перевезення службою доставки Доставка товару здійснюється протягом 2-4 днів з моменту відправки, залежить від регіону, габаритів вантажу, погодних умов.

 

Субота, неділя, святкові дні:

 

Субота, неділя, святкові дні ми з задоволенням обробимо Ваші замовлення. Однак, відправка товару буде здійснена тільки в робочі дні в зазначені вище строки.

 

Кур'єр за адресою

 

Ви можете самостійно викликати кур'єра до нас на склад, коли Ваше замовлення буде готове. Перед тим вказавши це в коментарях до замовлення або в телефонному режимі.

 

Оплата

Оплата товару здійснюється будь-яким зручним для Вас способом, але врахуйте важливий факт, повна передоплата замовлення дає Вам можливість отримати 2,5% знижки!

 

 

  1. Ви можете оплатити товар при доставці нашому водію.
  2. Ви можете оформити доставку з накладним платежем через компанію Нова пошта. Однак, в даному випадку, треба буде оплатити 2% комісії від вартості товару за пересилку грошових коштів
  3. Ви можете оплатити замовлення на рахунок ФОП. Вкажіть це в коментаріях до замовлення або по телефону і ми виставимо Вам рахунок-фактуру для оплати.
  4. Ви можете оплатити замовлення на рахунок ТОВ. Вкажіть це в коментаріях до замовлення або по телефону і ми виставимо Вам рахунок-фактуру з ПДВ і уточнимо всі деталі документообігу.
  5. Ви можете оплатити замовлення простим способом за допомогою карт Visa і Mastercard